Partijas priekšsēdētājas Ingas Bērziņas uzruna

Labdien, domubiedri!

Man ir tas gods atklāt partijas gada sapulci. Esiet sveicināti šajā aukstā, bet pavasarīgā un saulainā dienā!
Partija “Kuldīgas novadam” darbojas gandrīz gadu. Tas bija vēsturisks brīdis, kad pirms gada vietējā kopiena izveidoja savu partiju. Pirmo reizi vairāk nekā 230 domubiedru pulcējās, lai kopīgi lemtu un strādātu novada labā. Tie esam mēs, sava novada patrioti. Šogad 1. jūnijā ir paredzētas pašvaldību vēlēšanas. Pirmo reizi Kuldīgas novada pašvaldības vēlēšanās piedalīsies pašu izveidota partija. Mēs esam gatavi uzņemties atbildību par to, kāds būs mūsu novads. Solām strādāt no sirds, būt godīgi, patiesi un radoši, lai ikviens labi justos mūsu novadā – Ēdoles, Gudenieku, Īvandes, Kabiles, Kurmāles, Laidu, Padures, Pelču, Rendas, Rumbas, Snēpeles, Turlavas, Vārmes pagastā un Kuldīgas pilsētā.

Kopīgi esam arī rakstījuši un strādājuši pie mūsu priekšvēlēšanu programmas. Paldies ikvienam, kurš piedalījās, atbalstīja, sūtīja ierosinājumus, arī kritizēja. Šodien partijas sapulcē mēs kopīgi solām strādāt un pildīt mūsu programmu nākošajiem četriem gadiem.
Priekšvēlēšanu programmas sadaļas: Darbs, Ģimene, Dzīvesvide, Labklājība un drošība, Izglītība, Kultūra, Sports un Pārvaldība.
Šodien plānojam arī apstiprināt deputātu kandidātu sarakstu. Valdei nebija viegli nonākt pie vienbalsīga lēmuma par deputātu kandidātu sarakstu, jo mēs esam personību partija un ikviens partijas biedrs ir cienīgs kļūt par deputātu kandidātu.

Valde ievēroja vairākus principus:
– ko kandidāts ir paveicis savā dzīvē,
– kāda ir viņa attieksme pret darbu,
– kāda ir kandidāta reputācija.

Aicinu ikvienu piedalīties pašvaldību vēlēšanās 1. jūnijā, aicināt līdz savus draugus, radus un darba kolēģus, un balsot par partijas „Kuldīgas novadam” sarakstu!
Tikai kopā strādājot, mēs varam veidot novadu par vietu, kurā vēlēsies dzīvot mūsu bērni un kuru droši varēsim saukt par savām mājām.
Gods kalpot Kuldīgas novadam!