Kopsapulcē apstiprina programmu vēlēšanām un kandidātu sarakstu

10.martā uz ikgadējo kopsapulci pulcējās politiskās partijas “Kuldīgas novadam” biedri. Partijas valdes priekšsēdētāja Inga Bērziņa iepazīstināja biedrus ar darba grupas sagatavoto priekšvēlēšanu programmu 2017.gada pašvaldību vēlēšanām, kas kalpos par rokasgrāmatu turpmāko četru gadu darbam. Tāpat I.Bērziņa iepazīstināja ar 20 deputātu kandidātiem, kuri startēs šī gada vēlēšanās. Ar programmu un kandidātu sarakstu iepazīstināsim turpmākajās publikācijās.

Kaspars Rasa koncentrētā prezentācijā atskaitījās par partijas padarīto aizvadītajos gandrīz četros gados kopš 2013. gada pašvaldību vēlēšanām.

Ieskats prezentācijā: https://www.facebook.com/kuldigasnovadam/posts/1862513510693101

Savukārt Agris Kimbors informēja par to, kādi jautājumi aizvadītajā gadā skatīti partijas valdes sēdēs, un mudināja ikvienu partijas biedru apmeklēt partijas valdes sēdes, lai iepazītos ar aktuālajiem pašvaldības darba kārtībā esošajiem jautājumiem un paustu par tiem savu viedokli.

Šobrīd partijā “Kuldīgas novadam” ir 236 biedri. Pēdējā gada laikā no partijas izstāties izvēlējušies 10 cilvēki, bet partijā iestājušies 29 jauni biedri. Partijas vadītāja sveica jaunos biedrus, pasniedzot viņiem simboliskas dāvaniņas un aicinot aktīvi iesaistīties kopīgajā darbā.

Kā īpašā viešņa partijas kopsapulcē piedalījās politoloģe Iveta Kažoka. Viņa dalījās pārdomās par to, kādai būtu jābūt 21.gadsimta partijai.

Kopsapulce fotogrāfijās: https://www.facebook.com/pg/kuldigasnovadam/photos/?tab=album&album_id=1862202494057536

Foto: Artis Gustovskis